Kia fiyatları 160.000 TL aşağıya çekiyor, bayide müthiş fırsat

B-SUV alanında rekabet bir hayli yüksek. Bu rekabette yerini alan modellerin başında ise elbette ki Kia Stonic geliyor. Peki ama Kia Stonic Türkiye pazarında neden bu kadar fazla ilgi görüyor?

Bu sorunun cevabı ne aracın tasarımında ne de malzeme kalitesinde gizli. Stonic‘in ülkemizde çok tercih ediliyor olmasının ana nedeni, elbette ki uygun fiyatları. Ayrıca modelin zengin ve geniş bir donanım havuzuna sahip olması da satış performansını arttıran bir başka etken.

Stonic‘in güçlü rakipleri olmasına karşın iyi bir satış performansı ortaya koyması, onun ikinci el pazarında da tam bir piyasa arabası olmasını sağlıyor.

Bu da otomobilin ikinci elde de ciddi bir satış sirkülasyonunun olduğu anlamına geliyor. Peki ama modelin donanım seçenekleri günümüzde ne durumda?

Araç baz donanım seviyesinde 100 beygir gücünde olan 1.4 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Bu motora eşlik eden şanzıman ise otomatik. Söz konusu kombinasyon rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlarken aynı zamanda ekonomik değerler de sunuyor.

Performans konusunda ise elbette çok yüksek bir beklentinizin olmaması önemli. Eğer beklentinizi iyi ayarlarsanız, performans anlamında da tatmin olma olasılığınız oldukça yüksek. Tüm bu detaylardan bahsettikten sonra artık yavaş yavaş gelelim en merak edilen konuya yani fiyatlara. Bu konu hakkındaki tüm detaylara hemen aşağıda yer alan listeden göz atabilirsiniz.

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Cool

Fiyatı: 1.160.000 TL

1.0L 100 PS DCT (Otomatik) Benzin Elegance

Fiyatı: 1.300.000 TL

1.0L 100 PS DCT (Otomatik) Benzin Cool

Fiyatı: 1.220.000 TL

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Business

Fiyatı: 1.200.000 TL

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Elegance

Fiyatı: 1.240.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x